فرستادن انجمن بازار مرکزی فعالیت تسهیلات

فرستادن: انجمن بازار مرکزی فعالیت تسهیلات تسهیلات مسکن اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار اجتماعی فعالیت قرارگاه آسیب‌های اجتماعی با شیوه‌ای قوی‌تر ، مقابله با تکدی‌گری درتهران باتغییرشیوه کمک

فرماندار پایتخت کشور عزیزمان ایران با تاکید بر لزوم عوض کردن شیوه شهروندان تهرانی و خودداری از کمک مستقیم به متکدیان افزود: بخش اعظم مسئله تکدی گری در پایتخت کش

فعالیت قرارگاه آسیب‌های اجتماعی با شیوه‌ای قوی‌تر ، مقابله با تکدی‌گری درتهران باتغییرشیوه کمک

مقابله با تکدی گری درتهران باتغییرشیوه کمک/فعالیت قرارگاه آسیب های اجتماعی با شیوه ای نیرومند تر

عبارات مهم : ایران

فرماندار پایتخت کشور عزیزمان ایران با تاکید بر لزوم عوض کردن شیوه شهروندان تهرانی و خودداری از کمک مستقیم به متکدیان افزود: بخش اعظم مسئله تکدی گری در پایتخت کشور عزیزمان ایران در حوزه فرهنگی نهفته شده است هست.

عیسی فرهادی در گفت وگو با ایسنا، گفت: قرارگاه آسیب های اجتماعی در محل تازه خود واقع در منطقه 9 پایتخت کشور عزیزمان ایران با شیوه ای نیرومند تر نسبت به گذشته کار خود را پیش از عید از سر گرفته هست. امروز همه دستگاه های ذیربط در عنوان آسیب های اجتماعی نمایندگان تام الاختیار خود را در این قرارگاه مستقر کرده اند و این رویکرد به خوبی ایجاد شده است که هریک از این دستگاه ها اعم از کمیته امداد امام خمینی(ره)، بهزیستی، نیروی انتظامی، اتباع، بهداشت و درمان و… باید سهم خود را در مسیر مقابله با آسیب های اجتماعی پرداخت کنند.

وی افزود: فعالیت قرارگاه قطعا نیرومند تر از گذشته در سال1397 ادامه خواهد داشت و با تغییراتی در شیوه کار در حال حاضر جمع آوری معتادین نیز در همین محل انجام می شود و از این کانال به اردوگاه ها اعزام می شوند.

فعالیت قرارگاه آسیب‌های اجتماعی با شیوه‌ای قوی‌تر ، مقابله با تکدی‌گری درتهران باتغییرشیوه کمک

فرهادی راجع به ادامه طرح جمع آوری متکدیان سطح شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز گفت: در عنوان متکدیان سطح شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران باید به این توصیه توجه داشته باشیم که بخش اعظم مسئله در حوزه فرهنگی نهفته است لذا نیاز دارد شهروندان کمک کنند به این شکل که به متکدیان با شیوه ای که امروز در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران مرسوم است کمک نکنند آیا که این شیوه نتیجه ای جز گداپروری ندارد.

فرماندار پایتخت کشور عزیزمان ایران تاکید کرد: بی تردید راه ریشه کنی تکدی گری این نیست که شهروندان به صورت مستقیم به متکدیان کمک کنند باید از مسیر دستگاه های مربوطه ای که آشنایی دارند و نسبت به متکدیان تحقیق، مطالعه و کارشناسی دارند و حساب و کتاب دارند اقدام کنند. اگر شهروندان تهرانی روش خود در کمک به متکدیان را عوض کردن ندهند نتیجه ای جز رواج تکدی گری و زیاد کردن متکدیان در سطح شهر را به همراه نخواهد داشت.

فرماندار پایتخت کشور عزیزمان ایران با تاکید بر لزوم عوض کردن شیوه شهروندان تهرانی و خودداری از کمک مستقیم به متکدیان افزود: بخش اعظم مسئله تکدی گری در پایتخت کش

وی ادامه داد: باید مردم ما شیوه دلسوزی و دل رحمی را نسبت به متکدیان کنار بگذارند و از طریق دستگاه ها و نهادهای حمایتی و خیریه ها کمک های خود به این افراد انجام دهند.

واژه های کلیدی: ایران | مقابله | دستگاه | آسیب های اجتماعی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs